Klinika Trójmiasto

Zabiegi

Sprawdź dolegliwości, które leczymy – kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Żylaki

Ból kręgosłupa

Ból głowy

Ból stawu

Ból stawu

Ból stawu

Medycyna bólu

Zabiegi

W Klinice Trójmiasto stosowane są nowoczesne, małoinwazyjne procedury, oparte o protokoły SIS Spine Intervention Society, które umożliwiają leczenie bólu i chorób kręgosłupa bez konieczności wykonywania inwazyjnych zabiegów otwartych.

Wykonywanie tak złożonych procedur wymaga nowoczesnej aparatury. Dlatego Klinika Trójmiasto posiada w pełni wyposażoną salę zabiegową z nowoczesnym ramieniem C z płaskim detektorem LCD , które w Polsce cały czas jest rzadkością. A także najnowocześniejszy zestaw urządzeń do kriolezji i termolezji, autoklaw oraz pełen zakres niezbędnego wyposażenia, w tym nowoczesne igły z różnego rodzaju zakończeniami, które umożliwiają przeprowadzenie termolezji z jednego nakłucia bez przekładania igły.

Wszystko po to, aby zminimalizować uraz operacyjny, a skuteczność zabiegów była jak najwyższa. Co ważne podczas zabiegu cały czas obecny jest anestezjolog, który dysponuje pełnym sprzętem do monitorowania funkcji życiowych, aby były one jak najbardziej bezpieczne.

Zobacz film, w którym dr n. med. Witold Libionka – jeden ze współzałożycieli Kliniki Trójmiasto, opowiada o wyposażeniu ośrodka.

Odtwórz wideo

Umów wizytę

Jeśli chcesz umówić wizytę skorzystaj z wygodnej i szybkiej rejestracji online.

Strefa Pacjenta

Dlaczego warto wybrać Klinikę Trójmiasto?

Scroll to Top