O nas

Poznaj naszą historię.

Klinika Trójmiasto powstała, żeby dostarczyć Pacjentom możliwość minimalnie inwazyjnego leczenia schorzeń bólowych.

Założona przez trzech lekarzy: Witolda Libionkę- neurochirurga, Piotra Murawskiego- neurochirurga, Piotra Buczkowskiego- anestezjologa, specjalisty medycyny bólu, którzy doskonale uzupełniają się w zakresie doświadczenia w diagnozowaniu i leczeniu małoinwazyjnego Pacjentów z bólami kręgosłupa, rwami, bólami stawów, głowy i migrenami.

dr n. med. Witold Libionka

specjalista neurochirurg i neurotraumatolog, Ordynator Oddziału Neurochirurgii w Vital Medic w Kluczborku, Prezes Polskiego Towarzystwa Neuromodulacji INS, Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów (PTNCh) Międzynarodowy konsultant, nauczyciel i wykładowca w zakresie neurochirurgii czynnościowej i onkologicznej z zastosowaniem mapowania czynnościowego.

Posiada eksperckie doświadczenie w zakresie stymulacji głębokiej mózgu, stymulacji rdzenia kręgowego i nerwów obwodowych, dokanałowego leczenia baklofenem za pomocą pomp oraz resekcji guzów glejowych mózgu w okolicach elokwentnych prowadzonych z wybudzeniem śródoperacyjnym i monitorowaniem elektrofizjologicznym.

Wykonuje zabiegi kręgosłupa, w tym zabiegi implantacyjne, a także zabiegi małoinwazyjne: blokady okołokorzeniowe, stawów międzykręgowych, zwoju skrzydłowo podniebiennego, zabiegi termolezji, kriolezji.

lek. Piotr Buczkowski

specjalista w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Terapii, specjalista Medycyny Bólu. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku. W 2002 roku złożył końcowy egzamin specjalizacyjny i został przyjęty w poczet Członków Królewskiego Kolegium Anestezjologów w Londynie.Od 2006 pracuje jako Konsultant Anestezjologii i Medycyny Bólu w Anglii i specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu bólu kręgosłupa metodami minimalnie inwazyjnymi. W 2007 roku został Członkiem Założycielem Fakultetu Medycyny Bólu Królewskiego Kolegium Anestezjologów w Londynie.

lek. Piotr Murawski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Neurochirurgów.
Lekarz na Oddziale Neurochirurgii Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Entuzjasta i miłośnik metod mikrochirurgicznych w zakresie leczenia operacyjnego chorób ośrodkowego układu nerwowego.

Obserwacje i międzynarodowe doświadczenia lekarzy Witolda Libionki i Piotra Murawskiego zdobyte min. w holenderskiej klinice Rugpoli, która jest jedną z najnowocześniejszych klinik zajmująca się małoinwazyjnym leczeniem kręgosłupa, a także ponad 26-letnie doświadczenie w zakresie medycyny bólu Piotra Buczkowskiego zdobyte w Belgii i Londynie doprowadziły do powstania miejsca, w którym ból jest nie tylko wynikiem schorzenia, ale chorobą samą w sobie. Chorobą, którą trzeba diagnozować i leczyć.

Przewiń do góry